wizualizacja łazienki na poddaszu

Nowoczesna łazienka na poddaszu to coraz częściej występujący element w aranżacji współcześnie budowanych domów. Takie umiejscowienie łazienki wiąże się z pewnymi ograniczeniami narzucającymi skończone spektrum rozwiązań w układzie pomieszczenia i rozkładzie funkcjonalnym jego wyposażenia.

Umiejętny projektant mimo tych ograniczeń będzie potrafił stworzyć prawdziwą architektoniczną perełkę. Lecz właśnie ze względu na te specyficzne uwarunkowania i obiektywną trudność tego architektonicznego zadania, szczególnie wskazana jest uprzednia wizualizacja łazienki na poddaszu – by już przed przystąpieniem do prac budowlanych i wykończeniowych, mieć pewność że efekt końcowy wywoła nasz zachwyt, a nie rozczarowanie.

Łazienka na poddaszu z wanną czy prysznicem?

Projekt łazienki na poddaszu może zawierać zarówno wannę, jak i prysznic. Tutaj głównym ograniczeniem są skosy występujące na poddaszach, zatem w większości przypadków wanna czy prysznic nie będzie przylegać do ściany zewnętrznej budynku.

Zastanawiając się, które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne z pomocą przychodzi nam grafika 3D. Gdyż nie musimy się już zastanawiać i wyobrażać sobie co będzie lepsze – możemy to po prostu zobaczyć. Wizualizacje pozwalają wygenerować dowolną ilość kombinacji i wariacji wszelkich zmiennych elementów jakie są w projekcie. Zrealizować wszystkie, nawet najodważniejsze pomysły. By ostatecznie, z tej puli możliwości, Klient mógł świadomie i z przekonaniem wybrać tę jedną kompozycję – najodpowiedniejszą dla siebie pod każdym względem. I by po jej znalezieniu – idealna aranżacja łazienki na poddaszu mogła stać się rzeczywistością.

Potrzebujesz wizualizacji łazienki na poddaszu? Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Open Image: kontakt@openimage.pl, tel. 721 440 951