wizualizacja łazienki z prysznicem

Wizualizacja łazienki z prysznicem to wyrenderowany komputerowo obraz będący jej prezentacją przy pomocy grafiki 3D. Taka arażancja jest to bardza pomocne w efektywnym gospodarowaniu przestrzeni, szczególnie w przypadku projektów małych łazienek, gdzie prysznice są preferowanym rozwiązaniem. Ponadto ich wielką zaletą jest krótki czas kąpieli w porównaniu do wanien, co jest doceniane w dzisiejszym, coraz bardziej zabieganym świecie.

Walk-in! Czyli jak wygląda najpopularniejsza aranżacja łazienki z prysznicem

Istotnym trendem charakteryzującym nowoczesne łazienki z prysznicem stają się ostatnio minimalistyczne kabiny prysznicowe walk-in. Rozwiązanie takie przypomina w formie łaźnię, gdzie prysznic nie jest wydzielony jako osobny byt, a płynnie wpisuje się w aranżację łazienki, oddzielony najczęściej jedynie taflą szkła. Fakt przeźroczystości ścianki separującej optycznie powiększa pomieszczenie, a także nadaje spójny charakter całości. Takie kabiny cechują się brakiem progu odgraniczającego kabinę od reszty podłogi, a często także brakiem drzwi. Zamiast brodzika stosuje się odpływ podłogowy zwany liniowym. Należy pamiętać o odpowiednim wyprofilowaniu podłogi, by woda zawsze znajdowała ujście. Poza tym, zaleca się by nie stosować w tym miejscu ogrzewania podłogowego, albowiem może ono niekorzystnie działać na odpływ i syfon, generując nieprzyjemny zapach

Łazienka z prysznicem bardziej wszechstronna niż kiedykolwiek

Niezależnie od preferowanego typu kabiny współczesne prysznice oferują niezliczone możliwości przy sposobach podawania wody. Szerokie spektrum trybów oferują dzisiaj tak klasyczne ruchome słuchawki prysznicowe na przewodzie zasilającym, zyskujące popularność typu wodospad wysoko zamontowane ponad głową zażywającego kąpiel, jak i dysze do hydromasażu rozmieszczone na różnych wysokościach.

Zapraszamy do kontaktu z Open Image! Wizualizacje to nasza specjalność.
email: kontakt@openimage.pl, tel. 721 440 951